اصلاح و تکمیل پایان نامه مدیریت تکنولوژی در موسسه دانش پیشگان

انجام تمام وظایف ویرایشی و اصلاحات مد نظر استاد راهنما در کمترین زمان ممکن با ضمانت تایید فوری اساتید

تکمیل و اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی

اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی

درخواست تغییر و اصلاحات پایان نامه مدیریت تکنولوژی، مساله ای  بسیار رایج و عمومی است و اغلب پایان نامه پس از ارائه به استاد راهنما، مطابق با نظرات اساتید نیاز به تغییر و اصلاحات پیدا می کنند. در دوره کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی، دانشجویان گاها در برخی از قسمتهای پایان نامه نیاز به اصلاحات پیدا می کنند که در این صورت پیشنهاد می شود به موسسات مجرب و متبحری مراجعه کنند تا از مشورت با کارشناسان موسسه دانش پیشگان برخوردار شوند.

درخواست سفارش مشاوره پایان نامه

اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی به چه معناست؟

اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی جدا از فرایند پایان نامه نویسی نیست، لیکن باید تفاوتهایی هم به لحاظ تجربه، مهارت فنی و دانشی که اصلاح پایان نامه نیاز دارد، قائل شد. وقتی صحبت از انجام پایان نامه کارشناسی ارشد میکنیم، ممکن است هرکسی با دانش یا تجربه ی اندک هم مدعی انجام آن باشد، اما وقتی از اصلاح پایان نامه سخن به زبان می آید؛ قطعا تنها کسانی که دارای تجارب ارزنده در زمینه مدیریت تکنولوژی هستند، قادر به انجام آن خواهند بود. مواقعی اتفاق می افتد که پایان نامه و پژوهش دانشجو بنا به صلاحدید استاد راهنما نیاز به اصلاحات دارد که این اصلاحات گاهی قبل از زمان دفاع و گاهی هم دانشجو از انجام پایان نامه فارغ شده است  و در مرحله پالایش و چکش کاری آن است که لازم است این اصلاحات را از فصول ابتدایی آغاز و تا فصل پنجم پیش ببرد.

چرا یک پایان نامه نیاز به اصلاح دارد؟

انجام یک پایان نامه موفقیت آمیر میسر نمیشود مگر با رسیدن به نتایج مطلوب و ارزشمند. تصورکنید که شما روزها وماهها زیادی را صرف انجام پژوهش خود کرده اید، اما اگر همه را در قالبی نامناسب قرار دهید، انگار که چیزی جز اتلاف زمان و هزینه در این امر  نداشته اید، درست مانند پایان نامه ای که ایراداتی دارد و نیازمند اصلاحات است بنابراین نگارش پایان نامه مدیریت تکنولوژی به تنهایی  کافی نیست و باید در نظر داشت که  ماحصل اصلاح  پایان نامه  مدیریت تکنولوژی و پژوهش های شما علاوه بر اینکه برای دیگران مفید و ارزشمند است، می تواند به عنوان یک تحقیق علمی برای شما به ثبت برسد و پس ارائه مطالب، نتایج به شکل صحیح و با الگو و چارچوبی یکسان و از قبل پذیرفته شده، لازم و ضروری است. بنابراین چنانچه در پایان نامه تان دچار مشکل شده و با اصلاحات متعددی از سوی استاد راهنما مواجه شده اید؛ برای داشتن یک پایان نامه بدون نقص می توانید از خدمات موسسه دانش پیشگان در این حیطه بهره مند شوید.

اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی

برای اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی چه اقداماتی انجام می شود؟

اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی شامل سه سطح ویرایش ظاهری، ویرایش فنی و ویرایش تخصصی (عملی) است.

ویرایش ظاهری: اولین سطح پایان نامه است که مواردی از جمله چیدمان مطالب و صفحه آرایی را شامل میشود. در این باره هر دانشگاه شیوه نامه ی اختصاصی خود را دارد، و دانشجو می بایست بر اساس این شیوه نامه و مطابق با دستورالعمل های ارائه شده، پایان نامه خود را اصلاح کند. در این سطح فقط پایان نامه از نظر ساختار نوشتاری بازخوانی و بررسی شده که شامل رفع خطاهای نگارشی، دستورزبانی و درج علائم سجاوندی است.
ویرایش فنی: این نوع ویرایش، دومین سطح، پس از ویرایش ظاهری است که بیشتر بر سایز و  اندازه صفحات و تنظیم شماره آن ها، تنظیم فاصله متن نسبت به حاشیه و همچنین اسامی فصل های پایان نامه متمرکز میشود.
ویرایش تخصصی: مهمترین و اصلی ترین سطح ویرایش است که در آن ویراستار روی محتوا و مفاهیم تخصصی مدیریت تکنولوژی  تمرکز پیدا می کند و درصورت درست انجام دادن این مرحله تا حد زیادی از سرقت ادبی در پایان نامه جلوگیری می شود.

حدود وظایف موسسه دانش پیشگان در قبال سفارش اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی چیست؟

در صورت اعتماد به موسسه دانش پیشگان در راستای اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی، کارشناسان خبره این  مرکز در اسرع وقت کار اصلاحات پایان نامه از لحاظ ویرایشی و یا تغییر داده ها و متغیرها را بر پایان نامه اعمال می کنند تا جایی که منطبق با نیاز دانشجو و نظر استاد راهنما و نیز الگوی تعیین شده از سوی دانشگاه مورد نظر باشد. وظایف این مرکز در قبال اصلاح پایان نامه، انجام تمامی اقدامات لازم تا تایید نهایی استاد راهنما و هیئت داوران می باشد.

هزینه اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی

همانطور که پیشتر گفته شد هزینه انجام پایان نامه مدیریت  تکنولوژی، تعرفه ثابتی ندارد و اظهار نظر در این مورد مستلزم بررسی کار است. اصالاح پایان  نامه نیز از این قائده مستثنی نیست و هر مرحله از پایان نامه  با توجه به ضعیف یا قوی بودن مطالب و محتوایش مورد ارزیابی قرار میگیرد و ممکن است طبق نظر استاد راهنما با اصلاحات اندک و جزئی یا بالعکس با اصلاحاتی کاملا ساختاری و کلی مواجه شود، بنابراین پیش از بررسی پروژه و مطالعه نظرات اصلاحی استاد راهنما نمیتوان در خصوص هزینه این گونه از پروژه ها اظهار نظر کرد. دانشجویانی که به اصلاح قواعد نگارشی مسلط هستند و تایم و زمانی برای ویرایش غلط های املایی پایان نامه در اختیاردارند ، میتوانند خودشان ویرایش های لازم را انجام دهند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند. در صورتی که دانشجو مهارت و زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشد ، متخصصان موسسه دانش پیشگان  به یاری این عزیزان میشتابند و اصلاحات لازم را انجام میدهند. دانشجویان عزیزی که دچار مشغله هایی هستند که نمی توانند حضوری به موسسه دانش پیشگان مراجعه کنند، می توانند فایل خود را برای کارشناسان موسسه دانش پیشگان از طریق پیام رسانها ارسال نموده و منتظر اظهار نظر و کارشناسی هزینه ی  پروژه باشند‌.

اصلاحات بعد از دفاع پایان نامه

اکثر دانشجویان در جلسه دفاع با نظرات اصلاحی اساتید مواجه میشوند که کافی است نکات مطرح شده را یادداشت برداری کرده و اقدام به اصلاح پایان نامه مدیریت تکنولوژی کنند، این امر فرآیند اصلاح پایان نامه به شکلی اگر چه تدریجی اما بسیار با کیفیت پیش می برد ، با این وجود می توان گفت اصلاحات پس از جلسه دفاع به دلیل داشتن فرم نهایی و مشخص، روندی سریع تر و کم چالش تر خواهد داشت، اما در هر صورت دانشجویان می توانند اصلاحات را به کارشناسان خدمات دانشجویی در حوزه مدیریت تکنولوژی  ارجاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به اصلاح و تکمیل پایان نامه شان اقدام شود.

نظرات  کاربران درباره موسسه دانش پیشگان

موسسه دانش پیشگان با داشتن کارشناسان سابقه ی بالا و مجرب در رشته مدیریت تکنولوژی بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به دانشجویان عزیز بوده است و امروز تمام دانشجوان رشته مدیریت تکنولوژی معتقدند که این موسسه؛ بهترین موسسه نگارش پایان نامه مدیریت تکنولوژی در کشور است. در تمام این سالها نظرات دانشجویان و کاربرانی که به نوعی از خدمات این مرکز بهره مند شده اند، برای ما بسیار ارزشمند و سودمند  بوده است. در اینجا برخی از این نظرات را منتشر کرده ایم و ضمنا از عزیزانی که سفارش اصلاح پایان نامه را به موسسه دانش پیشگان می سپارند، خواهشمندیم که نظرات سازنده ی خودشان را با موسسه به اشتراک بگذارند.

سلام، لازم دونستم از زحمات  محققین موسسه دانش پیشگان که کمک کردن از پایان  نامه ام با موفقیت دفاع کنم؛ نهایت تشکر و قدردانی رو بعمل بیارم

علی پاکدست, دانشگاه علامه

پشتیبانی موسسه خیلی خوب هست و صبورانه به همه سوالات پاسخ می دن از این جهت قابل مقایسه با موسسات دیگه نیستند

حسن دوستی, دانشگاه آزاد تهران شمال

براتون آرزوی موفقیت دارم و تشکر می کنم از خدمات با کیفیت و پشتیبانی عالی تون

امیرحسین خطبی, دانشگاه یادگار امام

من سال 1398 با کمک موسسه دانش پیشگان از پایان نامه ام دفاع کردم و امروز اتفاقی وارد سایت شدم امیدوارم همیشه پر قدرت به کارتون ادامه بدین

فرهاد عالیشاه, دانشگاه تهران

تعریف شما رو از همکلاسیهام شنیدم میخواستم ببینم چطور می تونم کارم رو با شما شروع کنم؟ فعلا می خوام برای پروپوزال اقدام کنم

رقیه توانمند, دانشگاه مازندران

کار من هنوز تمام نشده و با موسسه دانش پیشگان تا فصل سوم جلو اومدیم تا الان که کارها خیلی خوب و روتین انجام شده خواستم نظرم رو اینجا ثبت کنم و از عوامل موسسه تشکر کنم علی الخصوص خانم صادقی

فاطمه کلباسی, دانشگاه آزاد تهران شمال

سلام من جمشیدی هستیم و پایان نامه ام رو ترم پیش تکمیل کردین و دفاع کردم خیلی ممنون از خدمات خوبتون برای جبران محبتهاتون چند نفر از دوستانم رو هم بهتون معرفی کردم امیدوارم همیشه موفق باشین

هدیه جمشیدی, دانشگاه علوم تحقیقات

پشتیبانی موسسه دانش پیشگان نسبت به موسسات پژوهشی دیگه خیلی عالی و بهتر هست امیدوارم که موسسات دیگه هم از شما الگو بگیرند و برای دانشجوها ارزش قائل باشند.

علی اوجی, دانشگاه شهید بهشتی