انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی در موسسه دانش پیشگان

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز برای نگارش، ارائه و دفاع از پایان نامه مدیریت تکنولوژی با تضمین کسب حداکثر نمره دفاع

نگارش پایان نامه مدیریت تکنولوژی

انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

 دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی که در طول تحصیل خود با فراز و فرود زیادی مواجه بوده اند ، در نهایت با چالش انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی مواجه خواهند شد. پایان نامه جامع و با کیفیت نشانگر میزان سواد و آگاهی یک دانشجو در طول تحصیلات تکمیلی است و برای دانشجویان اهمیت خیلی بالایی دارد چراکه باعث می شود تا آینده خود را با ارائه یک کار فاخر و ارزشمند؛ رقم بزند. از طرف دیگر مدیریت تکنولوژی یک رشته کاملا علمی و تخصصی است از این رو انجام و تکمیل پایان نامه مدیریت تکنولوژی بسیار سخت و در عین حال زمانبر خواهد بود. به خاطر همین توصیه می شود دانشجویان علاوه بر این که سعی می کنند بیشتر صفر تا صد مراحل نگارش پروژه را خود به تنهایی انجام دهند، بهتراست از مشاوره متخصصین این حوزه هم کمک بگیرند.

درخواست سفارش مشاوره پایان نامه

تضمین و کیفیت پایان نامه ها

از آن‌جایی که  دانشجویان برای انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی باید نکات ریز و ظریفی را در نظر داشته باشند، توصیه می شود تا این مسئولیت را خود دانشجویان به همراه مشاوره و راهنمایی تضمینی  موسسه دانش پیشگان انجام دهند تا با موفقیت بیشتر بتوانند به پایان برسانند. دانشجویان بهتر است از موسساتی که تمامی پروژه های خود را با تضمین کیفیت و سطح علمی بالا ارائه می‌ دهند  برای سفارش خود در نظر بگیرند چرا که با این تصمیم می توانند در زمان مناسب پایان نامه ای با کیفیت ارائه کنند

مراحل انجام پایان نامه

شما  باید برای انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی چند مرحله را به ترتیب انجام دهید تا بتوانید یک پایان نامه با کیفیت و ارزشمند را تهیه کنید، این مراحل عبارتند از:

 • موضوع: انتخاب موضوع برای ارائه پایان نامه یکی از مهمترین مراحل آن است. مطمئن باشید که موضوع پایان نامه به هیچ عنوان تکراری نباشد و کاملاً جدید و به روز انتخاب شود برای انتخاب موضوع می توانید از مشورتهای کارشناسان موسسه دانش پیشگان  بهره مند شوید
 • نوشتن پروپوزال مدیریت تکنولوژی: شاید مهمترین قسمت یک پایان نامه نوشتن پروپوزال باشد که باید محتوای آن کاملاً بر اساس علم و دانش مرتبط با رشته دانشجو تهیه و تدوین شود برای نوشتن پروپوزال مدیریت تکنولوژی هم می توانید از خدمات تخصصی موسسه بهره مند شوید
 • فصل‌بندی پایان‌نامه: در این قسمت شما نمی توانید علایق و سلیقه شخصی را دخالت بدهید و فصل بندی باید کاملاً طبق قوانین دانشگاه انجام شود.
 • مقدمه: دانشجو در این قسمت باید کلیات طرح خود را از پایان نامه ارائه بدهد.
 • پیشینه تحقیق: اطلاعات دقیقی که قبلاً در مورد این تحقیق انجام شده است را دانشجو موظف است در این قسمت بیان کند.
 • روش تحقیق: در این فصل دانشجو باید به تمامی روش هایی که به جمع آوری داده ها پرداخته است اشاره کند.
 • نتایج: نتیجه گیری انتهایی از کلیات مطالب نگارش شده در پایان نامه در این قسمت ثبت می شود.
 • بحث و پیشنهادها: بررسی پیشنهادهای احتمالی در مورد موضوع ارائه شده پایان نامه
 • جلسه دفاع از پایان‌نامه: در این جلسه دانشجو موظف است با تمام آگاهی از جزئیات پایان نامه به دفاع بپردازد و مطالب ارزشمندی را به هیئات داوران ارائه دهد.
نگارش پایان نامه مدیریت تکنولوژی

هزینه و شرایط پرداخت

در هر موسسه ای ممکن است هزینه نگارش پایان نامه مدیریت تکنولوژی متفاوت و تابع سیاستگذاریهای خاص خود موسسه باشد که بر اساس آن می‌ تواند تعیین قیمت کند. موسسه دانش پیشگان نیز از این قاعده مستثنا نیست. البته اولین اولویت ما برای تعیین هزینه یک پایان نامه رفاه حال دانشجویان می باشد.
بطور کلی قیمت انجام یک پایان نامه مدیریت تکنولوژی به عوامل مختلفی وابسته است که مهمترین آن نوع موضوع و میزان سختی کار می باشد. همچنین تعداد نفرات و گروه پژوهشی ای که بر روی پایان نامه کار می کنند، تاثیر خیلی زیادی بر روی هزینه و تعیین قیمت یک پایان نامه دارد.
از عوامل دیگر می توان به دفعات تصحیح پایان نامه مدیریت تکنولوژی و یا گستردگی خدمات دانشجو اشاره کرد، و این مورد هم نباید فراموش کنیم که مدت زمان درخواستی برای تحویل پایان نامه تاثیر خیلی زیادی در قیمت آن دارد. مطمئنا اگر شما به موقع اقدام کرده و مدت زمان کافی به گروه پژوهشی مرکز بدهید، قیمت آن بسیار پایین تر از پایان‌ نامه‌های فوری می باشد، در حالی که کیفیت هر دو به یک میزان و به شکل تضمینی پایان نامه با کیفیتی تحویل می گیرید جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با کارشناسان  موسسه تماس بگیرید.

حدود وظایف و تعهدات موسسه دانش پیشگان

موسسه دانش پیشگان جهت انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی برای محققین خود وظایف و تعهداتی را وضع کرده است و هنگامی که دانشجو به سفارش پایان نامه می‌ پردازد کاملا برای او شفاف سازی شده که گستردگی خدمات این موسسه به چه اندازه خواهد بود.
ولی مهمترین وظایف و تعهدات مرکز مطالعه مدیریت تکنولوژی جهت  به شرح زیر می باشد:
مشاوره دانشجو در انتخاب موضوع و گرایشی که کاملاً بکر و خلاقانه باشد.

 • انتخاب بهترین روش جمع آوری داده ها از منابع معتبر داخلی و خارجی
 • تدوین و نگارش اصولی پایان نامه طبق اصول و قوانین دانشگاه دانشجو
 • ارائه پایان نامه در مدت زمان درخواستی دانشجو
 • تضمین کیفیت پایان نامه
 • اصلاح پایان نامه در صورت وجود هرگونه اشکال و یا اصلاحیه وارد شده
 • در دسترس بودن مشاوره ها
 • استفاده از تیم پژوهشی و مطالعاتی با تجربه در این زمینه

البته گستردگی میزان خدماتی موسسه دانش پیشگان بیشتر از این موارد می باشد. ما در اینجا صرفا نمونه هایی را برای شما ارائه داده ایم تا کمی اطلاعات پیش زمینه در این مورد داشته باشید.

اصلاح پایان نامه

اگر بخواهیم یکی از مهمترین چالش‌ های دانشجویان فارغ التحصیل رشته مدیریت تکنولوژی را ارائه دهیم، تهیه پایان نامه ای با کیفیت و تضمین شده می باشد، که نمره قبولی برای دانشجو به همراه داشته باشد. البته علاوه بر نمره قبولی، میزان اعتبار پایان نامه تاثیر بسزایی در شغل آینده آنها خواهد داشت. از آنجایی که موسسه دانش پیشگان،  انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی را به صورت تضمینی انجام می دهد، در صورت هرگونه اصلاحیه از طرف دانشگاه ، کارشناسان این مرکز تمام اصلاحیه ها را بصورت رایگان انجام خواهد داد اما دانشجویانی که پایان نامه شان را خودشان نوشته اند یا درموسسات دیگر انجام شده است نیز می توانند از خدمات «اصلاح پایان نامه» بهره مند شوند.

تعداد صفحات و ساختار پایان نامه

یکی از عواملی که باعث می شود تا  انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی حالت علمی – تحقیقاتی داشته باشد، این است که دانشجو ساختار پایان نامه را به طور کامل رعایت کند. معمولا صفحات از 90 تا 120 متغیر می باشد در غیر اینصورت ممکن است پایان نامه شما از نظر حجم کار مورد ایراد قرار بگیرد. ما در زیر سعی می کنیم یک ساختار کاملا منسجم را به شما معرفی کنیم، البته با توجه به نوع موضوع شما، ممکن است این ساختارمتفاوت باشد. ساختار پایان نامه مدیریت تکنولوژی در حالت کلی از موارد زیر تشکیل می شود:

 • صفحه عنوان
 • صفحه بسم الله
 • سپاس‌گزاری‌ها و متن تقدیم
 • چکیده مطالب جهت آشناسازی با بحث مورد نظر
 • فهرست مطالب درج شده در پایان نامه با درج صفحه
 • فهرست اشکال و جداول و نمودارهایی که برای توضیح بیشتر استفاده می شود، مانند آمار یا تحقیقات محلی
 • لیست اختصارات
 • واژه نامه مختص کلمات بسیار تخصصی یا کلمات زبان خارجی
 • مقدمه
 • بررسی کامل و جامع ادبیات موضوعی یا چارچوب نظری و فرضیه های موجود
 • روش‌ جمع آوری داده ها و نگارش و تدوین آنها
 • نتایج حاصله از پایان نامه
 • بحث و گفت‌وگو
 • نتیجه گیری که بر پایه اسناد علمی و پژوهشی
 • لیست مراجع و منابع
انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

شما برای انجام پایان نامه بهتر است در تمامی مراحل آن، مشاوره لازم و تخصصی از کارشناسان و محققان  بگیرید. اگر نمی توانید خودتان بنا به هر دلایلی پایان نامه را به طور کامل انجام دهید، بهتر است آن را به یک موسسه مطالعاتی و تحقیقاتی سفارش دهید تا در یک مدت زمان معین برای شما انجام دهند.  شما باید بتوانید به میزان کافی بر روی پایان نامه تسلط داشته و در جلسه دفاعیه با علم و آگاهی بیشتر به ارائه آن بپردازید.
مشخص است که سپردن  به یک موسسه مطالعاتی و تحقیقاتی برای دانشجویان، یک مرحله کاملا حیاتی می باشد بنابراین سعی کنید از انتخاب موسسه های متفرقه بپرهیزید، چون مشاوران آنها همیشه در دسترس نمی باشند یا تجربه کافی برای نگارش پایان نامه شما را ندارند ما توصیه می کنیم همیشه به دنبال بهترین موسسه پایان نامه نویسی در رشته خودتان باشید.
افتخار ما این است که به اذعان دانشجویان عزیز طی سالهای متمادی عنوان «بهترین موسسه تدوین پایان نامه مدیریت تکنولوژی» را کسب کرده ایم چون سالهاست بصورت کاملا تخصصی و انحصاری در خدمت کاربران و دانشجویان بوده، مشاورانی متخصص و اساتیدی با این موسسه همکاری می کنند که تجربه کافی در زمینه ارائه پایان نامه دارند. همچنین آنها با دقت و تیزبینی بیشتری نسبت به تمام مراحل پایان نامه، تحقیقات خود را انجام می دهند.
سرعت عمل محققین این موسسه بسیار بالا بوده و باعث می‌ شود شما مدت زمان کافی نسبت به تسلط بر روی پایان نامه را داشته باشید. از آنجایی که این موسسه با کیفیت بسیار بالایی پایان نامه را ارائه می دهد، دیگر دوباره کاری و اصلاحیه برای شما وجود ندارد. دانشجویان عزیز مقطع کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی می‌ دانند که ارائه پایان نامه تضمین کننده آینده تحصیلی و شغلی آنها می باشد.
هر چه پایان نامه از نظر کیفی در حد بالایی باشد به همان اندازه اعتبار تحصیلی دانشجویان افزایش پیدا می‌ کند. از این رو ما به شما توصیه می‌ کنیم بهترین موسسه تدوین پایان نامه مدیریت تکنولوزی را انتخاب کنید.

پاسخگویی و مسئولیت پذیری در انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی یک ویژگی منحصر بفرد موسسه دانش پیشگان

برخی دانشجویان پس از اطمینان به موسسه دلخواه خود پایان نامه هایی را در ارتباط با رشته تحصیلیشان در اختیار متخصصان این گونه از مراکز قرار می دهند. کارشناسان پس از نگارش پایان نامه های دانشجویان پروژه مربوطه را به آن ها عرضه می کنند. در این حین دانشجویان ممکن است تا از نتیجه کار رضایت کامل نداشته و درخواست اصلاحات در این خصوص داشته باشند. این دسته از موسسه ها در قبال خطا و اشتباهاتی که برای تهیه و تدوین پایان نامه های این عزیزان انجام داده از قبول مسئولیت امتناع می ورزند. از این رو مراکز مربوطه هیچ هزینه ای برای جبران اشتباهات خود به دانشجویان پرداخت نمی کنند. این موضوع منجر به از دست رفتن اعتماد این افراد به موسسه های مورد نظر می شود. مجموعه دانش پیشگان سیاستی خلاف این موضوع دارد. در صورتی که کارشناسان و محققان این موسسه هر گونه غفلتی در خصوص نگارش پایان نامه های دانشجویان کنند موظف به باز پرداخت کل هزینه دریافتی به این عزیزان خواهند شد. مسئولیت پذیری از صفات بارز کادر موسسه دانش پیشگان بوده و هیچ یک از اعضای حاضر در موسسه از قبول مسئولیت اشتباهات خود شانه خالی نمی کنند.

سوابق موسسه دانش پیشگان در انجام پایان نامه

دانشجویان با کمی بررسی سوابق موسسه دانش پیشگان در  انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی خواهند دید، این موسسه دارای سابقه‌ بسیار درخشانی می باشد. از این رو متوجه خواهند شد مشاوره گرفتن از استادان این مرکز جهت انجام پایان نامه کاملاً ضروری و واجب است. دسترسی آسان مشاوران یکی دیگر از مواردی بوده که جزء سابقه ی درخشان این موسسه محسوب می شود.
معمولاً استاد راهنمای دانشگاه به خاطر مشغله های فراوان کاری در دسترس دانشجویان نمی باشد، به خاطر همین توصیه می شود، دانشجویان جهت انجام پایان نامه خود به مشاوران تخصصی موسسه دانش پیشگان اعتماد کنند. البته توصیه این مرکز مطالعاتی به دانشجویان این است که برای اینکه بتواند یک مسیر راحت و آسان را جهت انجام پایان نامه خود بگذرانند، حتماً همفکری متخصصان این حوزه که دارای سابقه ای مثال‌ زدنی هستند را فراموش نکنند.
خوشبختانه مجموعه مطالعاتی افتخار دارد با گروه پژوهشی و تحقیقاتی ای که فارغ‌التحصیل کارشناس و دکتری هستند و همچنین اساتید دانشگاه ها در تمامی مقاطع، رشته ها و گرایش ها همکاری لازم را داشته باشد.  سابقه طولانی در زمینه تحقیقات و انجام پایان نامه باعث می شود تا این موسسه آمادگی خود را جهت مشاوره و کمک به دانشجویان اعلام کند.

0پروپوزال
تعداد پروپوزالهای کار شده در مقطع دکتری
0رساله
تعداد رساله های کار شده در مقطع دکتری
0مقاله
تعداد مقالات استخراج شده از پایان نامه
0پروپوزال
تعداد پروپوزالهای کار شده ارشد
0پایان نامه
تعداد پایان نامه های کارشده مقطع ارشد

نظرات کاربران و دانشجویان درباره موسسه دانش پیشگان

کاربران و دانشجویان عزیزی که قبلاً سفارش  انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی را به موسسه دانش پیشگان سپرده اند می توانند، تمامی نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت مربوطه در سایت ثبت کنند. این مورد چندین ویژگی به همراه دارد:
ضمن اینکه همه دانشجویان می توانند از نظرات کاربران استفاده کنند، آن را به عنوان یک معیار برای خود قرار می دهند. از طرف دیگر انتقادات مفید و سازنده آنها باعث می شود تا روند عملکرد موسسه مطالعاتی تا حد خیلی زیادی بهبود پیدا کند. همچنین در حالت عمومی دانشجویان و کاربران عزیزی که سوال دارند و نمی دانند از چه کسانی سوالات خود را بپرسند، می توانند از طریق کامنت گذاری سوالات خود را پرسیده، تا مشاوران در اولین فرصت به آنها جواب دهند.

سلام، لازم دونستم از زحمات  محققین موسسه دانش پیشگان که کمک کردن از پایان  نامه ام با موفقیت دفاع کنم؛ نهایت تشکر و قدردانی رو بعمل بیارم

علی پاکدست, دانشگاه علامه

پشتیبانی موسسه خیلی خوب هست و صبورانه به همه سوالات پاسخ می دن از این جهت قابل مقایسه با موسسات دیگه نیستند

حسن دوستی, دانشگاه آزاد تهران شمال

براتون آرزوی موفقیت دارم و تشکر می کنم از خدمات با کیفیت و پشتیبانی عالی تون

امیرحسین خطبی, دانشگاه یادگار امام

من سال 1398 با کمک موسسه دانش پیشگان از پایان نامه ام دفاع کردم و امروز اتفاقی وارد سایت شدم امیدوارم همیشه پر قدرت به کارتون ادامه بدین

فرهاد عالیشاه, دانشگاه تهران

تعریف شما رو از همکلاسیهام شنیدم میخواستم ببینم چطور می تونم کارم رو با شما شروع کنم؟ فعلا می خوام برای پروپوزال اقدام کنم

رقیه توانمند, دانشگاه مازندران

کار من هنوز تمام نشده و با موسسه دانش پیشگان تا فصل سوم جلو اومدیم تا الان که کارها خیلی خوب و روتین انجام شده خواستم نظرم رو اینجا ثبت کنم و از عوامل موسسه تشکر کنم علی الخصوص خانم صادقی

فاطمه کلباسی, دانشگاه آزاد تهران شمال

سلام من جمشیدی هستیم و پایان نامه ام رو ترم پیش تکمیل کردین و دفاع کردم خیلی ممنون از خدمات خوبتون برای جبران محبتهاتون چند نفر از دوستانم رو هم بهتون معرفی کردم امیدوارم همیشه موفق باشین

هدیه جمشیدی, دانشگاه علوم تحقیقات

پشتیبانی موسسه دانش پیشگان نسبت به موسسات پژوهشی دیگه خیلی عالی و بهتر هست امیدوارم که موسسات دیگه هم از شما الگو بگیرند و برای دانشجوها ارزش قائل باشند.

علی اوجی, دانشگاه شهید بهشتی

معرفی موسسات پژوهشی

افتخار ما این است که بیش از ده سال بصورت تمام وقت در خدما دانشجویان مدیریت تکنولوژی بوده ایم و هیچگاه به رشته هایی که در آن تخصص نداریم ورود نکرده ایم. در ادامه برخی از موسسات  پژوهشی را که می توانند به دانشجویان سایر رشته ها خدمات ارزنده ای را ارائه کنند معرفی می کنیم.
دانشجویان عزیز رشته مدیریت بازرگانی می توانند جهت سفارش انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی به مرکز تخصصی این رشته مراجعه کنند. همچنین اگر در جستوی بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی هستید، می توانید به موسسه دانشورزان سر بزنید.
دانشجویان عزیزی که در رشته های فنی ومهندسی تحصیل می کنند می توانند جهت اطلاع از قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد به موسسه دانش پورت مراجعه کنند.