مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی در موسسه دانش پیشگان

پروژه های مدیریت تکنولوژی دارای سلسله مراتبی است که موفقیت در آنها مستلزم رعایت این مراتب است 

مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی

مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی

رشته مدیریت تکنولوژی یکی از رشته های محبوب دانشگاهی است که در اغلب دانشگاههای معتبر کشور ارائه می شود دانشجویان این رشته پس از فارغ‌التحصیلی می توانند در تخصصی ترین حوزه های صنعتی و خدماتی مشغول بکار شوند. دانشجویان بایستی برای نگارش پایان نامه ای قوی عزم خود را جزم نمایند تا علاوه بر دریافت نمره عالی، یک رزومه عالی برای خود ایجاد نمایند زیرا این کار در آینده شغلی شان، تاثیر لازم را خواهد داشت بنابراین اگر در انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی دچار مشکل هستید می توانید با کارشناسان موسسه دانش پیشگان تماس بگیرید

درخواست سفارش مشاوره پایان نامه

با شرح این موضوع می توان به این نکته اشاره کرد که دانشجویان رشته مدیریت تکنولوژی بایستی پایان نامه ای قوی ارائه دهند، و برای رسیدن به این مهم، دانشجویان نگارش پایان نامه خود را با توجه به سختی کار آغاز می کنند و در مدت زمان مشخصی بایستی یک محتوای تحقیقاتی بکر و جدید را مورد پژوهش قرار داده و گردآوری کنند و سپس اقدام به تایپ، ویراستاری و غیره نمایند و از طرفی انجام آن بدون رعایت استانداردهای لازم، موجب مردود شدن آن و تحمل هزینه‌های دوباره و اتلاف وقت زیادی می شود. با توجه به موارد بیان شده، دانشجویان بایستی در این زمینه‌ از متخصصان این حوزه درخواست مشاوره نمایند. ما در مرکز مطالعات مدیریت تکنولوژی با داشتن اساتیدی برجسته از صفر تا صد مراحل نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی را به شکل صحيح و زیر نظر اساتید راهنمای شما در دانشگاه محل تحصیل تان انجام می‌دهیم.

 

گریزی مراحل صفر تا صد مراحل نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی

نگارش مراحل صفرتاصد پایان نامه مدیریت تکنولوژی تا حد زیادی به نظر استاد راهنمای شما در دانشگاه بستگی دارد که چگونه شما را راهنمایی نمایند، با این حال برخی قواعد کلی و دستورالعمل هایی در هر دانشگاه در این زمینه وجود دارد که دانشجو باید قبل از شروع به نگارش پایان نامه آن را در نظر بگیرد و رعایت کند.

صفر تا صد نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی

انتخاب موضوع بعنوان اولین قدم انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

بکر بودن موضوع پایان نامه اولین اصل از اصول پایان نامه نویسی می باشد، ممکن است دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکترا جهت انتخاب موضوع پایان نامه با استاد راهنمای خود مشورت نمایند، به هر حال در انتخاب موضوع پایان نامه بایستی بسیار با دقت عمل کرد، چراکه طی نمودن مسیر تحقیقات در مورد این موضوع در صورتی که به آن علاقه مند باشید، برای شما بسیار آسان تر و دلچسب تر خواهد بود و سختی های این مسیر شما را کمتر آزار خواهد داد. در نوشته های پیش از این اشاره گردید که موضوع مورد انتخابی برای پایان نامه شما نباید تکراری باشد، بدین منظور و جهت استعلام از تکراری نبودن موضوع پایان نامه می توانید به سایت ایرانداک مراجعه نمایید تا گواهی عدم تکرار موضوع را دریافت کنید.
در صورتی که پس از مشخص شدن پاسخ استعلام در سایت ایرانداک، موضوع انتخابی دانشجو تکراری باشد، دانشجو بایستی موضوع خود را بلافاصله و با راهنمایی استاد خود تغییر دهد. گاهی پیش می آید که با تغییرات کوچکی در عنوان موضوع، این مشکل حل میشود ولی در مواردی نیز شما ناگزیر به انتخاب موضوع دیگری خواهید بود.
به طور خلاصه اینکه دانشجویان بایستی با مراجعه به سامانه پیشینه پژوهش و عضویت در آن نسبت به تایید ایمیل و ثبت نام خود نسبت به ثبت موضوع انتخابی و استعلام آن و همچنین دریافت گواهی عدم تکرار اقدام نماید.

نگارش پروپوزال و تصویب آن

دانشجویان از زمان ورود به مقطع کارشناسی ارشد به واژه پروپوزال برخورد می نمایند. انجام پروپوزال مدیریت تکنولوژی از حساسیت ویژه ای برخوردار است اساسا اهمیت انجام پروپوزال بر کسی پوشیده نیست و برای آن باید مطالعات کامل و دقیقی انجام شود برای نگارش پروپوزال  بایستی قواعد مربوط به آن را نیز رعایت نمایید.
مراحل نگارش یک پروپوزال
اولین مرحله از مراحل نگارش یک پروپوزال، ارائه موضوع است که بایستی کاملا بکر باشد و در مورد آن تحقیقات خاصی صورت نگرفته باشد. این موضوع بایستی دارای اهمیت باشد و بتواند معضل یا مشکلی از مسائل روز جامعه را حل نماید یا راهکاری برای آن ارائه کند. موضوع پروپوزال می بایست با حوزه کاری و تخصص فرد هماهنگ باشد و همچنین منابع تحقیقاتی لازم، جهت بررسی اهداف تحقیق، ارائه گردد. همچنین موضوع انتخابی بایستی در عمل قابل اجرا باشد. محتوای پروپوزال باید در عین مختصر بودن کاملاً کاربردی و مفید باشد.
 مرحله دوم شرح و بیان مسئله
شرح و بیان مسئله که در واقع توضیح تخصصی و کامل مسائل و معضلاتی  که باعث ایجاد و انتخاب موضوع می شود و خلاصه اینکه با ارائه پایان نامه در جلسه دفاع، هیئت داوران متقاعد می شوند که انجام این پژوهش منجر به ایجاد یک دستاورد جدید شده است.
مرحله سوم پیشینه پژوهش
در پیشینه پژوهش،دانشجویان بایستی تحقیقات خود را در راستای پژوهش به زبانی قابل فهم ایراد نماید. پیشینه تحقیق به منظور جلوگیری از تکرار پژوهش درباره یک مسئله و جلوگیری از کپی نمودن نتیجه تحقیقات سایر محققین است.
 مرحله چهارم تعیین اهداف پژوهش محقق و پژوهشگر
در این مرحله محقق بایستی هدف کلی و واقعی خود را از انجام تحقیق در مورد موضوع انتخابی مشخص نماید
مرحله پنجم مفروضات پژوهش
در این مرحله محقق بایستی فرضیه های مورد نظرش را در باب تحقیقات مورد نظر با یک متر و معیار قابل اندازه گیری بیان نماید.
مرحله ششم روش ها و مراحل اجرای پژوهش 
در این قسمت اشاره به روش ها و مراحل در اجرای پژوهش بایستی توسط محقق به روشنی بیان شود و در آن روش های نمونه گیری ابزار، روش های جمع آوری اطلاعات و داده ها مورد بحث قرار گیرد.
مرحله هفتم ذکر منابع
در این مرحله بایستی منابع تحقیقی مورد استفاده در پژوهش ذکر گردد.

نگارش فصلهای پایان نامه مدیریت تکنولوژی

برای فصل بندی پایان نامه میتوان در حالت طبیعی و رایج ۵ فصل را در نظر گرفت:
فصل اول شامل گسترش و توسعه پروپوزال و طرح پژوهشی می باشد و دانشجو به شرح مسئله و فرضیه ها می پردازد.
در فصل دوم محتوای مباحث نظری و دانش تئوری درباره انواع متغیرهای تحقیقی به طور کامل همراه با توضیح درباره تحقیق منابع می آید.
فصل سوم در ارتباط با روش های تحقیق می باشد، که در آن نمونه ها و ابزار تحقیقی، پرسشنامه های احتمالی مربوط به طرح پژوهش و متغیرها و جامعه آماری ذکر می گردد،
فصل چهارم، دانشجویان رشته مدیریت تکنولوژی بایستی به نرم‌افزار های تخصصی این رشته مسلط  باشند چرا که در این فصل تحلیلهای نرم افزاری و اطلاعات جمع آوری شده خود را با این نرم افزار تجزیه می نمایند.
در فصل پنجم نتایج به دست آمده تفسیر و شرح داده میشود و انجام آن نیاز به دانش و تجربه کافی دارد.

استعلام همانندجویی پایان نامه

استعلام اینکه چه میزان مشابهت در محتوای پایان نامه شما با آنچه تاکنون تحقیق شده، وجود دارد، یکی از مسائل بسیار جدی برای دانشجویان می باشد زیرا در صورتی که نتیجه استعلام متون پایان نامه درجه بالایی از همانندی را نشان دهد استاد راهنما، پایان نامه شما را نمی پذیرد و ممکن است متهم به سرقت علمی گردید و اینجاست که استعلام همانندجویی پایان نامه می‌تواند قبل از وقوع چنین موضوعی به کمک شما بیاید و در نتیجه شما قبل از ارائه پایان نامه میتوانید میزان استفاده از منابع مختلف در آن را مشخص و نسبت به اصلاح آن اقدام نمایید. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با کارشناسان ما در مرکز مطالعات مدیریت تکنولوژی تماس حاصل فرمایید تا آنها از صفر تا صد مراحل نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی

استخراج مقاله از پایان نامه

در صورتی که  نگارش پایان نامه منجر به استخراج یک مقاله با کیفیت و با سطح علمی بالا از پایان نامه نگردد حق مطلب ادا نمی شود، چرا که استخراج یک مقاله خوب از پایان نامه در رزومه کاری یک محقق مانند نگینی می درخشد و با پذیرش و چاپ آن در یک نشریه معتبر جهانی مانند اسپرینگر موجب ایجاد ارتباط و معرفی شما در سطح بین الملل میگردد. اگرچه ساختار نگارش مقاله از پایان نامه متفاوت است ولی در حقیقت این هنر محقق است که توانسته با هوشمندی محتوای مهم و حساس را با دقت از پروپوزال پایان نامه گلچین و تحت یک ساختار مستقل ارائه نماید. استخراج مقاله جزویکی از مراحل صفر تا صد مراحل نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی است که با کمک متخصصین و محققین ماهر و ورزیده  که در این حوزه فعالیت می کنند، انجام می گیرد.

نکات مهم در دفاع از پایان نامه مدیریت تکنولوژی

دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد بعد از اتمام نگارش پایان نامه بایستی یک نسخه از آن را به دانشگاه خود تحویل نمایند تا پس از انتخاب داوران با حضور در یک جلسه کاملا رسمی ضمن گزارش شفاهی از تحقیقات و پژوهش ها در پروژه خود پاسخگوی سوالات داوران باشند. بنابراین دانشجو بایستی از یک مهارت نسبی در سخنرانی برخوردار باشد. در این جلسه دانشجویان با مواردی که در پایان نامه بایستی اصلاح شود روبرو خواهند شد، که  باید قبل از ارائه نسخه نهایی نسبت به رفع آن ها اقدامات لازم را انجام دهند. دانشجو بایستی برای نحوه ارائه خود از جنبه های مختلف، دارای آمادگی های لازم گردد و در جلسات تمرینی این موارد را بارها تکرار و مورد بازبینی قرار دهد تا بتواند در وقت معمول سی تا چهل دقیقه ای خود حق مطلب را ادا کند و همچنین بایستی به کار با نرم افزار پاورپوینت تسلط کامل داشته باشد و ابزار لازم در جلسه دفاع مانند لپ تاپ یا کامپیوتر خود را بازبینی کند. دانشجو همچنین باید در ایام نزدیک به جلسه دفاع مراقب سلامتی خود باشد تا بتواند با انرژی کامل و تمرکز، جلسه را به نحو احسن اداره نماید. او همچنین  می بایست در جلسه دفاع با ظاهری کاملاً رسمی حضور یابد و ضروری است که تا قبل از رسیدن موعد جلسه خود، در جلسات دفاع مربوط به دانشجویان دیگر شرکت نماید تا با محیط آشنا گردد.

سوابق مرکز مطالعات مدیریت تکنولوژی در انجام پایان نامه

دانشجویان به خوبی می‌دانند انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی یک کار تخصصی است که نیازمند تجربه کافی است. جدای از این، بحث زمانی که در اختیار دانشجو قرار دارد تا پایان نامه خود را به پایان برساند محدود است. با توجه به این مسائل دانشجویان بایستی انجام امور پایان نامه خود را به موسسات با سابقه درخشان که دارای محققین با تجربه در حوزه مدیریت تکنولوژی هستند واگذار نمایند. مرکز مطالعات مدیریت تکنولوژی با داشتن تمامی این خصوصیات می تواند در این امر کمک شایانی به دانشجویان عزیز نماید. متخصصین این مرکز از صفر تا صد مراحل نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی دانشجویان را با توجه به قواعد دانشگاه محل تحصیل آنها انجام می دهند.

0پروپوزال
تعداد پروپوزالهای کار شده در مقطع دکتری
0رساله
تعداد رساله های کار شده در مقطع دکتری
0مقاله
تعداد مقالات استخراج شده از پایان نامه
0پروپوزال
تعداد پروپوزالهای کار شده ارشد
0پایان نامه
تعداد پایان نامه های کارشده مقطع ارشد

محدوده خدمات موسسه دانش پیشگان

همانطور که می دانید ما در تمام گرایشهای تخصصی رشته مدیریت تکنولوژی خدمات پژوهشی ارائه می کنیم و دانشجویان عزیز را تا جلسه دفاع پشتیبانی میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس گرفته و از ظرفیتهای این موسسه در انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی آگاه شوید یا لینکهای زیر را مطالعه نمایید

انجام پایان نامه توسعه استراتژیهای صنعتی

نگارش پایان نامه انتقال تکنولوژی

پایان نامه مدیریت تحقیق و توسعه

نظرات کاربران درباره مرکز مطالعات مدیریت تکنولوژی

همکاران ما در مرکز مطالعات مدیریت تکنولوژی به طور مرتب پس از انجام پروژه‌های خود، نظرات دانشجویان و کاربران خود را در مورد کیفیت انجام پروژه ها و سایر مسائل از آنها بررسی می کنند و افتخار می کنیم که قریب به اتفاق مراجعینی که بخشی از پروژه های خود و یا  صفر تا صد مراحل نوشتن پروژه مدیریت تکنولوژی خود را به موسسه دانش پیشگان واگذار نموده اند اذعان دارند که این موسسه «بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی» در کشور است
بنا به گفته کاربران پاسخگویی مناسب، راهنمایی دقیق، بکر بودن محتوای ارائه شده در پروژه ها از مواردی بوده که این مرکز را از سایرین متمایز ساخته است در ادامه نظرات برخی از کاربران را با هم مرور می کنیم

سلام، لازم دونستم از زحمات  محققین موسسه دانش پیشگان که کمک کردن از پایان  نامه ام با موفقیت دفاع کنم؛ نهایت تشکر و قدردانی رو بعمل بیارم

علی پاکدست, دانشگاه علامه

پشتیبانی موسسه خیلی خوب هست و صبورانه به همه سوالات پاسخ می دن از این جهت قابل مقایسه با موسسات دیگه نیستند

حسن دوستی, دانشگاه آزاد تهران شمال

براتون آرزوی موفقیت دارم و تشکر می کنم از خدمات با کیفیت و پشتیبانی عالی تون

امیرحسین خطبی, دانشگاه یادگار امام

من سال 1398 با کمک موسسه دانش پیشگان از پایان نامه ام دفاع کردم و امروز اتفاقی وارد سایت شدم امیدوارم همیشه پر قدرت به کارتون ادامه بدین

فرهاد عالیشاه, دانشگاه تهران

تعریف شما رو از همکلاسیهام شنیدم میخواستم ببینم چطور می تونم کارم رو با شما شروع کنم؟ فعلا می خوام برای پروپوزال اقدام کنم

رقیه توانمند, دانشگاه مازندران

کار من هنوز تمام نشده و با موسسه دانش پیشگان تا فصل سوم جلو اومدیم تا الان که کارها خیلی خوب و روتین انجام شده خواستم نظرم رو اینجا ثبت کنم و از عوامل موسسه تشکر کنم علی الخصوص خانم صادقی

فاطمه کلباسی, دانشگاه آزاد تهران شمال

سلام من جمشیدی هستیم و پایان نامه ام رو ترم پیش تکمیل کردین و دفاع کردم خیلی ممنون از خدمات خوبتون برای جبران محبتهاتون چند نفر از دوستانم رو هم بهتون معرفی کردم امیدوارم همیشه موفق باشین

هدیه جمشیدی, دانشگاه علوم تحقیقات

پشتیبانی موسسه دانش پیشگان نسبت به موسسات پژوهشی دیگه خیلی عالی و بهتر هست امیدوارم که موسسات دیگه هم از شما الگو بگیرند و برای دانشجوها ارزش قائل باشند.

علی اوجی, دانشگاه شهید بهشتی

معرفی موسسات پژوهشی

بدلیل آنکه دانشجویان زیادی از موسسه دانش پیشه در خصوص سایر رشته های دانشگاهی سوال کرده و راهنمایی می خواهند بر آن شدیم تا برخی از موسساتی که خدماتی با کیفیت مطلوب به دانشجویان ارائه می کنند را معرفی کنیم

دانشجویان عزیزی که در رشته معماری تحصیل می کنند می توانند صفر تا صد پروژه خود را به موسسه دانش افزان بسپارند و در زمانی کوتاه از  پایان نامه شان دفاع کنند.

همچنین دانشجویانی که در جستجوی موسسه ای معتبر جهت انجام پایان نامه حقوق بین الملل هستند می توانند از موسسه متخصص در همین رشته کمک بگیرند